TREND I VITEVE 90/ Vetëm këto 3 palë këpucësh do të veshim këtë pranverë (FOTO) – AlpeGossip
TREND I VITEVE 90/ Vetëm këto 3  palë këpucësh do të veshim këtë pranverë (FOTO)

TREND I VITEVE 90/ Vetëm këto 3 palë këpucësh do të veshim këtë pranverë (FOTO)

Këpucët  me majë rrumbullake kanë  qëndruar  shumë gjatë në fron por viti 2019 i rrëzon duke bërë protagoniste të sezonit të pranverës dhe  verës sandalet me majë katrore dhe këpucët memajë.

Ky trend riktheu modën e viteve 90 dhe kudo në profilet  e dizenjuesve të mëdhenj të modës po shohim modele nga më të ndryshme të këtyre këpucëve.

Me perla, me zinxhirë, të thjeshta, me rripa, të hapura apo të mbyllura, këpucët me takë katrore janë kthyer denjësisht dhe ne jemi gati ti veshim.

Ja 3 modelet e këpucëve që dueht ti vishni patjetër këtë pranverë.