Burrin e këngëtares së njohur e AKUZOJNË për ndërhyrje estetike. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Burrin e këngëtares së njohur e AKUZOJNË për ndërhyrje estetike. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Burrin e këngëtares së njohur e AKUZOJNË për ndërhyrje estetike. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Tashmë është bërë e pa shmangshme, për tu dukur më të rinj apo për të mos treguar moshën personazhet publikë po u nënshtrohen ndërhyrjeve estetike.

Ky fenomen ka pushtuar si femrat asht edhe meshkujt. Rasti i fundit është ai i bahkëshortit të Nora Istrefit, Robert Berishës i cili duket se ka kryer një operacion plastic për të zhdukur rrudhat.
Një faqe Instagrami e quajtur “Vipat e bllokut” dhe që merret kryesisht me këtë tematikë ka postuar një video të Robertit teksa kryen këtë ndërhyrje estetike. Nuk e dimë se cila është ërsyeja e cila e ka shtyrë burrin e këngëtares ti hyjë këtyre “halleve” por mesa duket tashmë i ka zgjidhur…