NOIZY KËNDONTE NË SHESHIN SKËNDËRBEJ/ Zbulohet kush është personi që iu “turr” për ta sulmuar – AlpeGossip
NOIZY KËNDONTE NË SHESHIN SKËNDËRBEJ/ Zbulohet kush është personi që iu “turr” për ta sulmuar

NOIZY KËNDONTE NË SHESHIN SKËNDËRBEJ/ Zbulohet kush është personi që iu “turr” për ta sulmuar

Pardje reperi Noizy ishte i ftuar në një eveniment të mbledhur në qendër të Tiranës ku zhvilloheshin ndeshje Muay Thai.

Mirëpo, mes tij dhe vëllait të ish-anëtarit të grupit Otr, Escobars është zhvilluar një përleshje.

Pamjet e sherrit, ku nuk kursyen as ofendimet me fjalë banale, janë bërë virale në rrjetet sociale, ndërsa nuk dihen ende arsyet e zënkës mes tyre.

Noizy është përplasur virtualisht gjithashtu edhe me drejtuesin e këtij programi, pasi në “Gjoni’s Black” janë ftuar shpesh reperë që kanë pasur debate me këtë të fundit dhe i kanë bërë diss në emision. Përveç kësaj edhe vetë Meriton Mjekiqi ka hedhur thumba për Noizy-n përmes disa postimeve në Instagram.