AKSIDENI TRAGJIK NË MAQEDONI/ VIP-at përlotin me ngushëllimet e tyre për viktimat (FOTO) – AlpeGossip
AKSIDENI TRAGJIK NË MAQEDONI/ VIP-at përlotin me ngushëllimet e tyre për viktimat (FOTO)

AKSIDENI TRAGJIK NË MAQEDONI/ VIP-at përlotin me ngushëllimet e tyre për viktimat (FOTO)

Ditën e djeshme , një aksident i tmerrshëm në autostradën Shkup-Tetovë u mori jetën 10 personave.

Nga ngjarja tragjike mbetën të plagosur edhe 20 të tjerë dhe figurat e famshme të ekranit kanë shprehur solidarizimin e tyre me familjen e viktimave si dhe kanë uruar të plagosurit me një urim të shpejt.

Ndjenjat humane nuk kanë se si ti ndalnin vipat t’i shprehnin fjalët e tyre emocionuese në rrjete sociale dhe AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Capital T

Ledri Vula

Fero

Shkurte Gashi

Lumi B

Samirs4m

Lyrical Son

Rina Balaj

/AlpeNews.al