HARROJENI MORENËN/ E dashura e re e miliarderit iranian qenka një copë ylli (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI MORENËN/ E dashura e re e miliarderit iranian qenka një copë ylli (FOTO)

HARROJENI MORENËN/ E dashura e re e miliarderit iranian qenka një copë ylli (FOTO)

Muaj më parë lidhja e këngëtares shqiptare, Morena Taraku, me miliarderin iranian Sasha Sobhani, ka qenë një ndër më të komentuarat në media. Mirëpo, siç dihet kjo lidhje nuk zgjati shumë duke qenë se shumë shpejt çifti u nda dhe ndarja e tyre nuk ishe aspak paqësore.
Pak javë më parë, Morena nëpërmjet një postimi tregoi se ka vazhduar me jetën e saj pasi bëri publike fejesën, por pa zbuluar asgjë për partnerin aktual. Ndryshe nga Morena, Sasha ka zgjedhur që ta bëjë publike lidhjen e tij të re dhe ka prezantuar për të gjithë fansat të dashurën e re bukuroshe.

Miliarderi ka publikuar vazhdimisht kohët e fundit foto dhe video me modelen bjonde, Paola Giraldo, e cila është kthyer në një personazh shumë të komentuar për shkak të formave perfekte dhe pamjes së saj.