“KJO NUK ËSHTË ASGJË…”/ Reagon edhe Fatjoni pas fotove të publikuara të Teas dhe Beartit, por kunjat janë për Melisën – AlpeGossip
“KJO NUK ËSHTË ASGJË…”/ Reagon edhe Fatjoni pas fotove të publikuara të Teas dhe Beartit, por kunjat janë për Melisën

“KJO NUK ËSHTË ASGJË…”/ Reagon edhe Fatjoni pas fotove të publikuara të Teas dhe Beartit, por kunjat janë për Melisën

Mbrëmjen e sotme, fotot e dy konkurrentëve Teas dhe Beartit, duke u puthur bënë xhiron e rrjetit. Ndërkohë, në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-konkurrenti, Fation Kuqari.

Ky i fundit, përmes një ‘Instastory’ ka shkruar se ‘KJO SESHTE ASGJE…!!’, duke bashkëngjitur edhe disa emoji me shkelje syri dhe të qeshura, ndërsa ajo që vihet re është një vajzë me flokë të kuqe që ka vendosur në fund të shkrimit.

A është kjo një ‘kunjë’ për Melisën? Si mendoni? Kujtojmë që para se të largohej nga emisioni, Fationi hodhi disa akuza për të, por nuk tregoi më shumë detaje në lidhje me personin në fjalë.