PAS FOTOVE TË PUBLIKUARA/ Reagon Andi: Tani do flas me zë të lartë, mu kërkua të rikthehem në program… – AlpeGossip
PAS FOTOVE TË PUBLIKUARA/ Reagon Andi: Tani do flas me zë të lartë, mu kërkua të rikthehem në program…

PAS FOTOVE TË PUBLIKUARA/ Reagon Andi: Tani do flas me zë të lartë, mu kërkua të rikthehem në program…

Tea dhe Bearti konfirmuan lidhjen e tyre ditën e sotme dhe ky lajm bëri bujë në të gjitha mediat rozë. Në rrjet u shpërndanë me shpejtësi fotot në të cilat ata shiheshin duke u puthur në buzë, teksa kanë shijuar pushimet bashkë në Bogë. Ndërkohë pas këtyre fotove nuk mungoi as reagimi nga Andi.

Ai i kërkoi falje publikut dhe tha se kishte mbetur pa fjalë.

Ndërkohë ai ka bërë një tjetër reagim në Instagram, që i ka shokuar jo pak ndjekëist e tij. Andi ka treguar se për gjithë këto kohë është detyruar të heshtete dhe se ka qenë në dijeni për lidhjen e Teas me Beartin. Ai shprehet se ka mbajtur gojën mbyllur edhe para familjes e miqve të tij, por kjo gjë nuk do të ndodhë më. Madje Andi ka treguar se kjo ka qenë arsyeja pse ka munguar shpesh në emision dhe se i është kërkuar të rikthehet e të dalë se s’bën çift me Tean.

“Vija nga hici para botes se kamerave! Kujtdo personi i duket bukur , te gjithe ju do mendoni ” ëa sa bukur fama, vemendja etj etj ” po ashtu si un edhe te gjithe konkurentet e tjere jam shume i sigurt ge jan genjyer nga kjo bote qe duket shume e bukur , ama pertej kamerave fshihen letra, kontrata, firma dhe shume politika te tjera te shpifura sic ishte shfrytzimi i imazhit tim ! Kemi rene te gjithe pre e kesaj bote ne pamje te pare te bukur ama kur i vjen fundi kupton qe disa copa letrash te mbajn gojen mbyllur tek familjaret , miqt dhe publikut ! Por jo me tani po flas me ze te larte ! Hyra ne ate emision per te gjetur dashurine ama jo vetem dashurine qe sgjeta por u detyrova dhe te heshtja, te mbyllja gojen pervecse zemres! Tani nuk me intereson me asgje tjeter vecse te jem i sinqert me familjen time , miqt dhe publikun ! Ju kerkoj ndjes te gjitheve kam tentuar shume here te flas ama ato kontrata e letra jan te frikshme! Prandaj dhe shpesh nuk kam ardhur ne emision kam dashur te largohem prej kohesh prej andej , ama nuk jepja dot sqarime sepse ekzistonte meraku i kontratave ! Me eshte kerkuar te rikthehem ne emision dhe te dal sesben cift me Tean ! Kjo eshte gjithe historia ime ne ekran! Tani te behet ca t behet sme plas fare per ato kontrata nuk kam frike! Ju dua shume te gjitheve!”, shkruan Andi.