Bosi shqiptar i rrethuar nga femrat: S’di çfarë të bëj me to… (FOTO) – AlpeGossip
Bosi shqiptar i rrethuar nga femrat: S’di çfarë të bëj me to… (FOTO)

Bosi shqiptar i rrethuar nga femrat: S’di çfarë të bëj me to… (FOTO)

Pas ndarjes nga krijuesja e hitit “Bonbon”, Era Istrefi, menaxheri Faton Shoshi po komentohet çdo ditë e më shumë në media e rrjete sociale, sidomos shoqëria e tij me vajzat e famshme të showbizit.

Së fundmi Fatoni ka tërhequr vëmendjen me një video të postuar në Instastory ku shihet i rrethuar nga femra, por ka një problem.

“Ai momenti kur s’di ça me bo me to”, shkruan Faton Shoshi teksa i filmon.

Fatoni njihet për jetën e tij luksoze dhe pasionin për makinat e shtrenjta, por siç duket ish-menaxheri i Era Istrefit qenka edhe shumë i suksesshëm me femrat.