NUK E PREZANTON TË DASHURIN/ Roza Lati paska një arsye madhore: Do i sulen k*rvat (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PREZANTON TË DASHURIN/ Roza Lati paska një arsye madhore: Do i sulen k*rvat (FOTO)

NUK E PREZANTON TË DASHURIN/ Roza Lati paska një arsye madhore: Do i sulen k*rvat (FOTO)

Roza Lati ndan çdo ditë të sajën me ndjekësit duke komunikuar hapur me ta në sajë të profilit personal në ‘Instagram’.

Nga televizioni, tek darkat me miqtë, bukuroshja e ekranit nuk nguron të zgjedhë detaje interesante për t’i ndarë me fansat.

Dhe ditën e djeshme ajo  ka ndarë një status ku tregonte se po darkonte me ‘të dashurin ‘  në fakt ai është imagjinar  dhe nuk dimë të ketë një emër.

Roza ka vizatuar në tryezën e saj siluetën e një djali, të cilit i ka bërë flokë kaçurrela si dhe i ka vendosur një shall.

“Darkë me të dashurin tim”, ka shkruar ajo.

Po moderetarja krahas fotos shkruan që arsyeja pse nuk e prezanton të dashurin janë femrat të cilat më shumë gjuajnë mashkullin e tjetrës se ato që janë beqar.

‘Po më pyesin të gjithë për të dashurin tim.Por unë nuk ja them emrin e as tag nuk e bëj, se e di që dotë sulen k*rvat direkt.Këtu në Shqipëri femrat më shumë gjuajnë mashkulllin e tjetrës sësa atë beqarin’, ka shkruar në postim Roza.