NUK DUHET TA HUMBISNI/ Ardit Gjebrea poston videon e vajzës së tij të talentuar dhe ju do të habiteni nga... - AlpeGossip
NUK DUHET TA HUMBISNI/ Ardit Gjebrea poston videon e vajzës së tij të talentuar dhe ju do të habiteni nga…

NUK DUHET TA HUMBISNI/ Ardit Gjebrea poston videon e vajzës së tij të talentuar dhe ju do të habiteni nga…

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të njohur dhe më të dashur të ekranit shqiptar. Arditi është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale dhe shpesh poston foto e video si nga projektet e tij po ashtu dhe nga jeta e tij private.

Së fundmi ai ka postuar në llogarinë e tij të Instagram-it një foto ku na ka treguar të gjithëve se Adrola Dushi do të jetë bukuroshja me të cilën do të prezantojë ”Këngën Magjike” këtë vit.

Krahas këtyre postimeve, ai sot ka zgjedhur të ndajë me ne një video shumë të bukur të vajzës së tij të vogël Anna teksa kërcen si një artiste e vërtetë. Mesa duket bukuroshja e vogël është shumë e talenruar dhe një adhuruese e kërcimit.

Anna ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit e Arditit por dhe shumë personazhe të tjerë të njohur. Duke e parë sa bukur performon ne thjesht shpresojmë që vogëlushja të vazhdojë ta ndjeki këtë pasion të vetin.

View this post on Instagram

😂🥰😂🥰😂🥰 Made in @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

/AlpeGossip.al