Moderatori i njohur në një lidhje të re? Kjo fotografi ngre shumë dyshime - AlpeGossip
Moderatori i njohur në një lidhje të re? Kjo fotografi ngre shumë dyshime

Moderatori i njohur në një lidhje të re? Kjo fotografi ngre shumë dyshime

Enio Civici është një nga figurat më të njohura të “Scan” si moderator dhe njëherësh drejtor informacioni i këtij televizioni. Ai është bërë pjesë e mediave për analizat e tij ekonomike dhe jo vetëm. Shpesh në mediat rozë është përfolur edhe për lidhje dashurie ose flirte.

Së fundmi një fotografi e publikuar në rrjete sociale ngre sërish dyshime për një lidhje të mundshme të tij. Enio shihet i ulur përkrah një vajzë, identiti i së cilës nuk bëhet i ditur. Të dy duken shumë të lumtur në prani të njëri-tjetrit dhe nga fotografia mund të kuptohet se ditët e nxehta të verës po i kalojnë së bashku. Nuk dihet nëse kjo nënkupton diçka të re në jetën private të moderatorit, megjithatë shpresojmë që me kalimin e kohës Enio të zbulojë vetë se çfarë po ndodh në të vërtetë.