KUR VIP-at DALIN NË PLAN TË DYTË/ Vëmendja është te bebi bukur (FOTO) - AlpeGossip
KUR VIP-at DALIN NË PLAN TË DYTË/ Vëmendja është te bebi bukur (FOTO)

KUR VIP-at DALIN NË PLAN TË DYTË/ Vëmendja është te bebi bukur (FOTO)

Lajmi rreth jetës së njerëzve të famshëm, ngjall gjithmonë kureshtje, me kë jetojnë, ku pushojnë, cilat janë projektet e tyre të radhës etj.

Gërmojmë në çdo qoshe për të mësuar, kur ata do të martohen, kur do bëhen prindër për herë të parë, dhe pikërisht kjo e fundit sfumon gjithçka tjetër rreth këtij personazhi sa gjithçka tjetër më parë. Dhe si me magji, fëmijët e VIP-ave bëhen të famshëm më shumë se ata, marrin vëmendjen dhe simpatinë e garantuar, duke ua “vjedhur” lehtësisht famën prindërve të tyre.

Dhe këtu nuk e teprojmë aspak, për t’ua vërtetuar po shpalosim një galeri me foto, nga ato gjithë “shërbet”, që dinë ta servirin mirë vetëm fëmijët.

 

Na falni VIP-a por tani jeni në plan të dytë, sytë janë te fëmijët tuaj!

Adrola Dushi dhe Troi

Jonida Shehu dhe Kristal

Lori Bala dhe Elois

Rudina Magjistari dhe Mia

Zajmina Vasjari dhe Khloe

Ciljeta Çilaga dhe Fernando

Ingrid Gjoni dhe Paridi

Inis Gjoni dhe Coco Antonel