NË PRAG TË MARTESËS/ Sara Hoxha zgjedh komoditetin e “VERSACE” si modelet me famë botërore – AlpeGossip
NË PRAG TË MARTESËS/ Sara Hoxha zgjedh komoditetin e “VERSACE” si modelet me famë botërore

NË PRAG TË MARTESËS/ Sara Hoxha zgjedh komoditetin e “VERSACE” si modelet me famë botërore

Kemi parë shumë modele të njohura si Kendall Jenner apo Hailey Baldwin të veshin kostumin e famshëm me printet e logos së “Versace”.

Këtë zgjedhje ka bërë edhe Sara Hoxha, por në vend të kostumit ka preferuar një fund të shkurtër të kombinuar me një T-shirt të bardhë.

Duket se trashëgimtarja e “Top Media” ka dashur të ndihet komode në këto momente që po kalon me mikeshat dhe motrën e saj Lori Hoxha përpara se t’i drejtohet altarit ditën e nesërme.