U RRËZUA NË MES TË EMISIONIT/ Aulona Musta tregon pasojat (FOTO) – AlpeGossip
U RRËZUA NË MES TË EMISIONIT/ Aulona Musta tregon pasojat (FOTO)

U RRËZUA NË MES TË EMISIONIT/ Aulona Musta tregon pasojat (FOTO)

Të dielën nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisionit pati një incident pasi Aulona u rrëzua.

Dy moderatoret ishin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por në një moment Aulona rrëshkiti.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura, por Aulona mesa duket ka pasur lëndime nga ky rrëzim. Moderatorja ka postuar në Instastory imazhet ku tregon me fakte sesi i janë bërë gjunjët pas rrëzimit.

“Ja dhe pasojat e rrëzimit live”, shkruan Aulona.