Kush e ka puthur më mirë nga të treja? Ja kë zgjodhi Gent Zenelaj – AlpeGossip
Kush e ka puthur më mirë nga të treja? Ja kë zgjodhi Gent Zenelaj

Kush e ka puthur më mirë nga të treja? Ja kë zgjodhi Gent Zenelaj

Pse vetëm të huajt të jenë pa komplekse e të thonë hapur kush puth më mirë? Marrë frymëzim nga pyetja që iu bë aktorit Gerard Butler, kush puthte më mirë, Jolie apo Aniston, me të cilat kishte luajtur filma, në NRG Radio, u përgjigj edhe Gent Zenelaj. Ai po luan në “Boeing Boeing”, në teatër, me tre aktore të cilat i puth gjatë shfaqjes. Po kush është më e zonja nga Linda Jarani, Andia Xhunga dhe Alesia Xhemalaj? Genti e zgjodhi. “Linda Jarani puth më mirë”, tha ai.

Shpresojmë që pas kësaj deklarate, e shoqja të mos e pengojë për të shkuar sot në shfaqje. Po edhe po nuk u paraqit, dihet se ç`do ketë ngjarë.