“E BUKUR SI ERA, SEXY SI…”/ Keisi Medini i preu flokët shkurt dhe duket kaq ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
“E BUKUR SI ERA, SEXY SI…”/ Keisi Medini i preu flokët shkurt dhe duket kaq ndryshe (FOTO)

“E BUKUR SI ERA, SEXY SI…”/ Keisi Medini i preu flokët shkurt dhe duket kaq ndryshe (FOTO)

Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, ndonëse në një moshë të re, është goxha e komentuar në mediat rozë si në karrierën që ka nisur si këngëtare ashtu dhe për paraqitje.

19-të vjeçarja është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, Keisi ka treguar se ka bërë një ndryshim në look-un e saj.

Ajo ka shkurtuar deri te supet flokët e gjatë bjondë dhe duket e lumtur nga ky ndryshim.

ImageImage

Image