MERR FUND SHERRI I BUJSHËM/ DAFINA dhe NOIZY pajtohen pas 5 muajsh (FOTO) – AlpeGossip
MERR FUND SHERRI I BUJSHËM/ DAFINA dhe NOIZY pajtohen pas 5 muajsh (FOTO)

MERR FUND SHERRI I BUJSHËM/ DAFINA dhe NOIZY pajtohen pas 5 muajsh (FOTO)

Këngëtarja e njohur Dafian Zeqiri dhe reperi Noizy muaj më parë bëri bujë me këngën ‘A don love’ mirëpo disa kohë më parë në media u shkruajt se midis tyre kishte pasur një sherr.

Por siç duket raporti mes tyre është përmirësuar dhe ata janë pajtuar.

Së fundmi, është vërë re se dyshja ka filluar sërish ta ndjek njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

 Dafina dhe Noizy i ka lënë pas mosmarrëveshjet dhe kanë nisur sërish të jenë miq.

ImageImage

Image