“SI ËSHTË ZGJU PRINCESHA”/ Luizi i çon mëngjesin në shtrat Kiarës – AlpeGossip
“SI ËSHTË ZGJU PRINCESHA”/ Luizi i çon mëngjesin në shtrat Kiarës

“SI ËSHTË ZGJU PRINCESHA”/ Luizi i çon mëngjesin në shtrat Kiarës

Luizi është zgjuar ditën e sotme para Kiarës, dhe për këtë ka gjetur kohë për ta zgjuar vetë atë.

Ai i çoi mëngjesin që ia kishte bërë gati, por Kiara tha që nuk do e konsumonte e ulur.

Mbrëmjen e sotme do të jetë “Prime” i radhës i Big Brother Albania VIP 2 në Top Channel.

VIDEO