ME TË BRENDSHME E FUSTAN TRANSPARENT/ Trejsi Sejdini “thyen rrjetin” me videon e fundit – AlpeGossip
ME TË BRENDSHME E FUSTAN TRANSPARENT/ Trejsi Sejdini “thyen rrjetin” me videon e fundit

ME TË BRENDSHME E FUSTAN TRANSPARENT/ Trejsi Sejdini “thyen rrjetin” me videon e fundit

Teksa ndodhet me pushime në Indonezi, bukuroshja Trejsi ka thyer rrjetin me videon e fundit të publikuar.

Ajo ndodhet në një vend me pamje të mrekullueshme dhe me një ecje si në pasarelë ka ekspozuar super format me një fustan transparent.

Menjëherë në postimin e saj kanë vërshuar komentet e shumta e madje nga fansat nga e gjithë bota.

 

View this post on Instagram

3 😂😎

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on