NUK E DINIM/ Blero dhe Afrona paskan 2 festa sot dhe këto dedikime na zbuluan atë më të rëndësishmen (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Blero dhe Afrona paskan 2 festa sot dhe këto dedikime na zbuluan atë më të rëndësishmen (FOTO)

NUK E DINIM/ Blero dhe Afrona paskan 2 festa sot dhe këto dedikime na zbuluan atë më të rëndësishmen (FOTO)

Blero dhe Afrona kanë dy arsye për të feestuar sot.

Përveç festës së Krishtlindjeve, ata festojnë përvjetorin e fejesës.

Afrona ka publikuar disa fotografi në Instagram me anë të cilave e ka uruar partnerin për shumë e shumë vite të tjera bashkë.

“Edhe një tjetër vit i mrekullueshëm të fejuar. Urime përvjetori zemër edhe shumë kohë të lumtura bashkë. Të dua”, ka shkruar ajo.

 

Ndryshe nga Afrona, Blero ka postuar vetëm një foto të saj ndërsa i bën dedikimin romantik:

“Faleminderit Zotit për jetën që do ta ndajmë. Dhe më shumë se gjithçka, që do ta ndaj me ty. Urime përvjetori”, ka shkruar këngëtari.

Dyshja pritet të lidhë kurorë shumë shpejt, por edhe pse ka kaluar 1 vit pas fejesës, ata ende nuk kanë bërë publike datën e madhe!