“E KE FRIKË EGLËN?” Roza e pyet Heidin përpara gjithë banorëve – AlpeGossip
“E KE FRIKË EGLËN?” Roza e pyet Heidin përpara gjithë banorëve

“E KE FRIKË EGLËN?” Roza e pyet Heidin përpara gjithë banorëve

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm zbulon por edhe debatin publik. Kjo vit synimet janë akoma më të mëdha, ndërsa shtëpia është më e mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit të teleshikuesve dhe rezultoi të ishte mjaft i mirë.

Gjatë ditës së sotme teksa kanë qenë duke biseduar në oborr, Roza e pyet Heidin se përse Françeskës i mban qëndrim dhe Eglës jo. Roza nëse pyet ajo e mban Eglën afër se ka frikë dhe për këtë kanë debatuar.

Roza: Po degradon dhe kudi më bën që Heidi është me karakter dhe i mban qëndrimin Françeskës që nga dita e parë, ndërkohë që me Eglën shikon, e shikon dhe e mban afër.

Heidi: Sepse nuk më intereson fare sesi sillet ajo me të motorit, siç nuk më intereson sesi sillesh ti me të gjithë dhe prap të kem shoqe. Nuk më intereson fare si sillet ajo me të motorit.

Roza: Me ty sjell keq më shpesh sesa me Françeskën. Po të flas në gjuhën e lojtarëve, se si Roza të vlerësoj shumë. Vallë e ke frikë Eglën?

Heidi: Nuk e kam frikë, kam shumë respekt.

Liam: Ti ke për t’i hipur asaj kalapiç. Ajo do vrasë Romeon, ti do vrasësh atje.