E BËRI KENDALL JENNER, TANI ANXHELINA/ Kjo pozë me bikini në dëborë po kthehet në trend (FOTO) - AlpeGossip
E BËRI KENDALL JENNER, TANI ANXHELINA/ Kjo pozë me bikini në dëborë po kthehet në trend (FOTO)

E BËRI KENDALL JENNER, TANI ANXHELINA/ Kjo pozë me bikini në dëborë po kthehet në trend (FOTO)

Pak ditë më parë ishte Kendall Jenner ajo e cila i mahniti të gjithë teksa ekspozonte linjat prej modeleje në mes të borës.

Supermodelja u shfaq me bikini dhe me një filxhan kafeje në dorë dhe aq mjaftoi për të marrë mbi 7,5 milionë klikime.

Por tashmë kjo pozë duket se është kthyer në trend pasi edhe Anxhelina Hadërgjonaj ka pozuar me bikini në dëborë.

Pak minuta më parë bukuroshja shqiptare publikoi një foto nga Brezovica e Kosovës, ku shfaqej me bikini në ngjyrë të kuqe dhe një xhup në të njëjtën ngjyrë në temperaturë -11 gardë celcius.

Linjat e rregullta dhe trupi seksi na bëri të mendojmë se Anxhelina i ka thënë “jo” bakllavasë këto festa.

Epo shpresojmë që kjo pozë mos të kthehet në trend pasi do tepër guxim (dhe dietë sigurisht)!