Ish-banorja e Big Brother kapet “mat”…Lidhje e re (FOTO) – AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother kapet “mat”…Lidhje e re (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother kapet “mat”…Lidhje e re (FOTO)

Duke qenë një nga banoret më të famshme të “Big Brother Albania”, Xhensila Pere nuk ka hezituar që herë pas here të flasë për jetën e saj private si dhe të bëjë deklarata si ajo e pak kohëve më parë në një intervistë, ku u shpreh se meshkujt i preferon më të vegjë se ajo në moshë.

 

Mirëpo, Pere duket se tashmë është në një lidhje të re dhe këtë e dëshmojnë disa foto të siguruara së fundmi nga “Panorama Plus”.

Në fotot në fjalë, Xhensila shihet përkrah një mashkulli që mendohet të jetë i dahsuri i saj i ri, i cili e puth dhe e përqafon ish-banoren e “Big Brother Albania”.