Bleona “fëlliqi” kameramanin në emision, ai i zbulon THITHKËN para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Bleona “fëlliqi” kameramanin në emision, ai i zbulon THITHKËN para të gjithëve (FOTO)

Bleona “fëlliqi” kameramanin në emision, ai i zbulon THITHKËN para të gjithëve (FOTO)

Mbrëmjen e të premtes e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit ishte këngëtarja e famshme, Bleona Qereti. S’kishte si të mos shkaktonte tension në studio dhe pika më kulminante ishte kur tentoi të largohej. E gjitha ndodhi pasi dëshiroi të mos e kishte edhe aktorin e humorit Rezart Veleshnja, pasi nuk e mirëpriti imitimin e tij, duke bërë gallatë me proçesin e ngrirjes së vezëve që Bleona ka bërë.

Por një pjesë tjetër epike nga emisioni ishte edhe në momentin kur u nxeh keq me kameramanin. Kjo pasi ky i fundit e kapte plan nga gjoksi.

‘Ore, po kjo kamera, kush është ky. Boll ma more gjoksin se le nam”, u shpreh Bleona, por në një moment nëse e shihni me kujdes, si ne të intv.al, do shihni se kameramani jo vetëm që ka kapur mjaft bukur në plan gjoksin por edhe i ka zbuluar thithkën, këngëtares. Duashur apo pa dashur ky moment u pa nga publiku besnik i Çanit.