“YLLI I PASARELAVE”/ Rikthehet në industrinë e modës supermodelja e viteve ’90 – AlpeGossip
“YLLI I PASARELAVE”/ Rikthehet në industrinë e modës supermodelja e viteve ’90

“YLLI I PASARELAVE”/ Rikthehet në industrinë e modës supermodelja e viteve ’90

Nuk bëhet fjalë për një modele Instagrami, por për supermodelen e viteve ’90 Sharlom Harlow.

Ylli i pasarelave pas 6 vitesh është rikthyer në industrinë e modës.

Lajmi është përcjellë nga Donatella Versace për të gjithë adhuruesit e Sharlom.

Versace publikoi një video të 45-vjeçares gjatë xhirimeve për koleksionin e Versace, Pranverë/Verë 2019.

Harlow nuk e ka humbur aspak hijeshinë dhe bukurinë e saj.