E BËN SËRISH/ Klaudia Pepa nuk i “lë vend” imagjinatën. Pozon me këmbë hapur para… – AlpeGossip
E BËN SËRISH/ Klaudia Pepa nuk i “lë vend” imagjinatën. Pozon me këmbë hapur para…

E BËN SËRISH/ Klaudia Pepa nuk i “lë vend” imagjinatën. Pozon me këmbë hapur para…

Klaudia Pepa është një nga balerinat më seksi shqiptare.

Ajo shpesh bën lëvizje interesante të cilat më pas i fotografon apo i xhiron dhe i ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi, në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi që shihet se e shkrepi para pasqyrës.

E veshur me të brendshme, Klaudia ka hapur këmbët, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.