Ami dhe Joeli për “pazare” së bashku! Shikoni si duket ajo pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
Ami dhe Joeli për “pazare” së bashku! Shikoni si duket ajo pas lindjes (FOTO)

Ami dhe Joeli për “pazare” së bashku! Shikoni si duket ajo pas lindjes (FOTO)

Pas shkëputjes disa ditore në Francë me Ermalin dhe Elvana Gjatën, Ami është rikthyer në Tiranë. Ajo ka postuar në rrjete sociale pamje nga vila e saj luksoze ku po shijonin rrezet e diellit së bashku me djalin, Joelin.

Sot mesa duket mam e bir kanë vendosur të bëjnë pazare nga qendra tregtare TEG, dhe paparaci i AlpeNews.al i ka fotografuar.

Ami ishte e veshur me një fustan lino të gjatë, ndërsa flokët i kishte të mbledhura lart. Mesa duket Ami nuk ka dëshirë akoma të tregojë format e saj pas lindjes./AlpeNews.al/