Pasi Albi Nako dhe Alba u kapën MAT në Paris, “motra e tij” Klaudia shfaqet krah këtij mashkulli në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Albi Nako dhe Alba u kapën MAT në Paris, “motra e tij” Klaudia shfaqet krah këtij mashkulli në Tiranë (FOTO)

Pasi Albi Nako dhe Alba u kapën MAT në Paris, “motra e tij” Klaudia shfaqet krah këtij mashkulli në Tiranë (FOTO)

Pak ditë më parë një ndër lajmet më të komentuara ishte se koreografi Albi Nako mendohet të jetë në një lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Ata u kapën ‘mat’ nga media online shqiptare ku shiheshin në Bruksel, apo edhe në Paris por nuk vonoi shumë dhe Albi e pranoi që është me Albën jashtë shteti. Mirëpo e mohoi që janë në një lidhje, pasi janë për punë dhe me atë rast edhe për qejf.

 

 

Edhe ‘motër’ Klaudia nuk ndodhet vetëm, por e shoqëruar. Këtë e ka treguar përmes një fotoje në Insta Story, ku siç shihet edhe Pepa është duke punuar me mashkullin në foto, i cili quhet Fabrizio Prolliki. Madje lajmëron klipin e ri në kanalin e saj VEVO.