“SA KEQ C*CAT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“SA KEQ C*CAT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at  (FOTO)

“SA KEQ C*CAT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës

Morena Taraku pozon sipër një motorri, por njërin pren ndjeksëve e “shqetëson” përgjigjia  e pyetjes nëse atë ia ka blerë “babushi turk”.

 Kejvina Kthella poston nje foto ku si gjithnjë shfaqet seksi por një prej ndjeksëve  ka “merakun” se nuk ia kanë bërë mirë gjoksin, duke nënkuptuar se e ka të bërë.

 

 

Ilda Bejleri, e cila ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë  poston një foto ku shfaqet me pjesën e shpinës, por njëri prej ndjeksëve nuk “ngopet” dhe kërkon më shumë.

/AlpeNews.al