SHPËRTHEN E REVOLTUAR/ Dafina Zeqiri: I kam më të mëdhaja se burrat – AlpeGossip
SHPËRTHEN E REVOLTUAR/ Dafina Zeqiri:  I kam më të mëdhaja se burrat

SHPËRTHEN E REVOLTUAR/ Dafina Zeqiri: I kam më të mëdhaja se burrat

Dafina Zeqirit i ka ardhur në majë të hundës me komentet negative dhe ka vendosur që t’i kushtojë një postim sqarues të gjithë komentuesve.

Këngëtarja shkruan se është ka më shumë burrëri se vetë burrat dhe se muzikën e bën për qejfin e publikut që e mbështet.

“Fakt osht qe i kom do ‘t*pe të padukshme ‘ ma tmdhaja se krejt qata ‘djem’, mfal ‘burra’ hm mfal jo… ‘Dh..’ qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni ‘t*pe’ me jetu per veten tonde! Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua”, shkruan Dafina.