NË DITËN HISTORIKE PËR KOSOVËN/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO) - AlpeGossip
NË DITËN HISTORIKE PËR KOSOVËN/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

NË DITËN HISTORIKE PËR KOSOVËN/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Këngëtari, Asim Gashi në ditën e madhe të formimit të Ushtrisë së Kosovës është bërë baba për herë të dytë.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në rrjetin social, Facebook:

“Faleminderit Zot🙏🏼
Sot 14 Dhjetor 2018 themelimi i Ushtris se Kosoves,sot Kosoves ju shtua edhe nje USHTAR🌹♥️
Mire se erdhe biri yn PRIAM GASHI ♥️
Te duam shume Mami,Babi dhe motra Parsa🌹✋🏼”, ka shkruar ai. 

Faleminderit Zot🙏🏼Sot 14 Dhjetor 2018 themelimi i Ushtris se Kosoves,sot Kosoves ju shtua edhe nje USHTAR🌹♥️Mire se…

Gepostet von Asim Gashi am Freitag, 14. Dezember 2018