“LAMTUMIRË” FUSTANE! Moderatoret shqiptare që po preferojnë xhinset në daljet televizive (FOTOT) – AlpeGossip
“LAMTUMIRË” FUSTANE! Moderatoret shqiptare që po preferojnë xhinset në daljet televizive (FOTOT)

“LAMTUMIRË” FUSTANE! Moderatoret shqiptare që po preferojnë xhinset në daljet televizive (FOTOT)

Shpesh herë moderatoret shqiptare i shohim të veshura serioze dhe me fustane në të shumtën e rasteve.
Të themi që tani së fundmi xhinset janë kthyer në trend, pasi më parë rregulli kryesor për vajzat e ekranit kanë qenë të veshin fustane apo dhe kostume serioze.

Xhinstet janë më  praktike dhe duken më sportive duke ju thënë kshu dhe lamtumirë fustaneve.

Ato i kanë kombinuar me këmisha dhe duken shumë bukur.

Nëse jeni kuriozë të shihni kombinimin e tyre Alpegossip.al ju sjell disa foto.