DO HABITENI/ Pornostarja e famshme ka një epitet të çuditshëm për veten (FOTO) – AlpeGossip
DO HABITENI/ Pornostarja e famshme ka një epitet të çuditshëm për veten (FOTO)

DO HABITENI/ Pornostarja e famshme ka një epitet të çuditshëm për veten (FOTO)

Ajo është ndër më aktivet në rrjetet sociale. Ajo e pasuron rrjetin e saj social me postime të shumta, foto apo video që tërheqin vëmendje. Për më tepër, që provokojnë. Ndërsa me postimin e fundit, Amber Rose i ka habitur të gjithë me mënyrën si e quan veten. Në foton e postuar shihet me miken e saj Sarah Orbanic të cilën e konsideron si femrën më seksi, ndërsa veten, një alien.

”Vajza më seksi në botë Sarah Orbanic dhe një gjë që duket si alienë”, ka shkruar ajo pranë fotos ku shihet bashkë me të.