Flokë të kuqe flakë, ja si duken më të famshmet shqiptare me to (FOTO) – AlpeGossip
Flokë të kuqe flakë, ja si duken më të famshmet shqiptare me to (FOTO)

Flokë të kuqe flakë, ja si duken më të famshmet shqiptare me to (FOTO)

Flokët e kuq, mundësisht sa më të zjarrta janë një mënyrë shumë e mirë për të tërhequr vëmendje. Është e guximshme dhe e egër, por ama kur bëhet fjalë për personazhet e famshëm e kuqja në flokë duket mjaft tërheqëse. Shikoni se si duken disa nga vajzat e showbiz-it shqiptar me nuancat e të kuqes në flokë.

 

Albërie Hadërgjonaj

Aurela Gaçe

Era Istrefi

Rita Ora

Luana Vjollca

Çiljeta Xhilaga

Lori Hoxha

Beatrix Ramosaj

Besa Kokëdhima

Tuna

Rovena Stefa

Eni Koçi

revistawho.com