Sapo u bë baba/ Reperi i njohur arrestohet për… – AlpeGossip
Sapo u bë baba/ Reperi i njohur arrestohet për…

Sapo u bë baba/ Reperi i njohur arrestohet për…

Offset është arrestuar në Gjeorgji pasi u ndalua nga policia dhe u zbulua se po mbante armë pa leje.

Fillimisht reperi i njohur ishte ndaluar për zhamat e zinj të makinës dhe më pas nga kontrolli i kryer policia kishte gjetur dhe një armë në makinën e tij, një shkeljee madhe për Offset i cili ka marë më parë masa për armë mbajtje pa leje.

Offset dhe bashkëshortja e tij Cardi B sapo u bënë prindër me vajzën e tyre Kulture.

Sipas raportimeve të bëra as reperja dhe as vajza e tyre nuk ndodheshin në makinë me Offset.