“MODELI I ÇMENDUR”/ Thonjtë si këmbë njeriu janë shpikja më e çuditshme (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MODELI I ÇMENDUR”/ Thonjtë si këmbë njeriu janë shpikja më e çuditshme (FOTO+VIDEO)

“MODELI I ÇMENDUR”/ Thonjtë si këmbë njeriu janë shpikja më e çuditshme (FOTO+VIDEO)

Kujt do t’i shkonte mendja të realizonte një model thonjsh që duket si këmbë njeriu?

Epo fantazia e estetisteve duket se nuk ka të sosur ndaj, ne po ju prezantojmë me çudinë re radhës.

Bëhet fjalë për këtë model thonjsh, të krijuar nga Nail Sunny me qendër në Moskë. Kjo kompani duket se kohët e fundit ka fituar një lloj ekskluziviteti për të realizuar në thonjtë e klienteve vetëm modele të çuditshme thonjsh.

Sipas estetistes që e realizoi këtë “kryevepër”, kërkesa për të formuar këmbë në thonjtë e duarve ishte e vetë klientes që mesa duket është e prirur të ketë ekstravagancë të theksuar në duart e saj.

Si ju duken?

Modeli në fjalë ka marrë rreth 4 orë kohë për tu realizuar dhe është ndër krijimet me një shkallë bazike vështirësie për këtë kompani.

Feet nails ❤️ -yay or nay? Video by @edo_movs #nailsunnytutorial

A post shared by Nail Sunny (@nail_sunny) on