Përvesh mëngët dhe bëhet kamariere/ Këngëtarja e njohur shqiptare lë mikrofonin për tabakanë (FOTO) – AlpeGossip
Përvesh mëngët dhe bëhet kamariere/ Këngëtarja e njohur shqiptare lë mikrofonin për tabakanë (FOTO)

Përvesh mëngët dhe bëhet kamariere/ Këngëtarja e njohur shqiptare lë mikrofonin për tabakanë (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të preferuara të muzikës ‘Live’. Silva Gunbardhi njihet dhe për stilin e saj mjaft elstarvagant.

Por duket se tashmë ajo i paska braktisur të dyja, si muzikën dhe stilin e saj për të përveshur mëngët, dhe me një përparëse ajo është kthyer në një kamariere.

Të paktën kështu duket në foton e postuar në Instagram së fundmi.