Video/ E turpshme, studentët filmohen duke kryer marrëdhënie intime pas universitetit – AlpeGossip
Video/ E turpshme, studentët filmohen duke kryer marrëdhënie intime pas universitetit

Video/ E turpshme, studentët filmohen duke kryer marrëdhënie intime pas universitetit

Dy studentë janë filmuar duke bërë seks me njëri-tjetrin në mes të ditës.
Ngjara ka ndodhur në një universitet në Uells dhe po bën tashmë xhiron e botës.

Studentët aziatikë filluan të putheshin dhe kryenin marrëdhënie ulur buzë murit, pa ju interesuar nëse kishte njeri rreth e rrotull.

Ndërkohë nxënësit nga klasat e mësipërme, filluan t’i spiunonin, duke bërtitur dhe duke qeshur me shfaqjen publike që po jepte çifti.

Studentja duket të jetë ulur mbi parterin, ndërkohë që ai qëndron me shpinë afër murit.

Pamjet kanë shkaktuar jo pak reagime në Angli, ndërkohë që bordi drejtues i universitetit ka premtuar marrjen e masave.