Pasi e akuzoi se ja kishte lypur, Rasheli ndryshon mendje: Uron Ermalin me një FOTO “gjys i veshur” në krevat – AlpeGossip
Pasi e akuzoi se ja kishte lypur, Rasheli ndryshon mendje: Uron Ermalin me një FOTO “gjys i veshur” në krevat

Pasi e akuzoi se ja kishte lypur, Rasheli ndryshon mendje: Uron Ermalin me një FOTO “gjys i veshur” në krevat

Pak orë më parë aktori i humorit shqiptar, Ermal Mamaqi ka bërë me dije në rrjetet e tij sociale Facebook dhe Instagram se sot feston ditëlindjen. Nuk kanë munguar urimet nga bashkëshortja dhe nga miqtë e tij, por që në listën e tyre të ishte dhe Rasheli nuk na e kishte marrë mendja.

Në një postim në rrjetin social Instagram Rasheli i shkruan:

“Miku im i mire Ermali beson ne ligjin e terheqjes, pra ai thote perhere se universi i degjon deshirat tona. Dhe po, Ermali me terheq me fuqine e tij te pamate qesharake🤣🤣🤣 Ermalin e kam dhe e dua si mik se me ben perhere te qesh! Nese universi i degjon deshirat tona, atehere miku im u befte 1000! ❤ p.s prapaskenat e reklamave dhe koherave me te bukura 😀”

/AlpeNews.al/