BEBE REXHA “ÇMEND” AMERIKANËT/ Bën “twerk” në mes të New Yorkut (VIDEO) – AlpeGossip
BEBE REXHA “ÇMEND” AMERIKANËT/ Bën “twerk” në mes të New Yorkut (VIDEO)

BEBE REXHA “ÇMEND” AMERIKANËT/ Bën “twerk” në mes të New Yorkut (VIDEO)

Bebe Rexha konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të momentit.
Këngëtarja shqiptare “ndez” rrjetin me foto provokative dhe videot ku bën “twerk” nuk kanë munguar.

Një të tillë e ka publikuar së fundmi në Instagram dhe shihet duke i dredhur të pasmet në mes të New Yorkut.

Me këtë e ka vërtetuar po ashtu se është një femër pa komplekse.