I tha: ‘’Gjyshe, sot e mora vesh që je gjallë’’,a është kjo kundërpërgjigja e Rosela Gjylbegut ndaj Encës? (FOTO) – AlpeGossip
I tha: ‘’Gjyshe, sot e mora vesh që je gjallë’’,a është kjo kundërpërgjigja e Rosela Gjylbegut ndaj Encës? (FOTO)

I tha: ‘’Gjyshe, sot e mora vesh që je gjallë’’,a është kjo kundërpërgjigja e Rosela Gjylbegut ndaj Encës? (FOTO)

Ai mes Encës dhe Rosela Gjylbegut është sherri më i ri në showbizz.

Shkak u bë ajo që tha Rosela e cila kur ishte e ftuar në ‘Shiko kush luan’ në Top Channel. Ajo u pyet gjatë një rubrike se cila do të ishte këngëtarja me të cilën nuk do të bashkëpunontë kurrë dhe përgjigja e saj ishte “Enca”.

Kjo e fundit reagoi menjëherë e revoltuar, duke u hakmarrë ndaj saj me ofendime.

“Hahaha as unë s’do bëja kurrë këngë me Beyoncen”. “Sot mora vesh se Rosela Gjylbegu qenka akoma gjallë. Gjyshe shko në shtëpi. Asnjeri nuk do të të shikojë ose të bëjë muzikë me ty’, u shpreh ajo.

Megjithatë një postim i bërë së fundmi nga Rosela është marrë si një kundërpërgjigjie therëse ndaj këngëtares. Teksa ka postuar këngën e saj ‘Bon Zo’, shkruan: Nuk ka IRONI më DEPRESIVE për një shoqëri, se sa kur promovon VESET e saj !’