BEBE REXHA “ÇMEND” VËLLAIN E DUA LIPËS DHE I BËN TWERK/ Ja si reagoi ai (VIDEO) – AlpeGossip
BEBE REXHA “ÇMEND” VËLLAIN E DUA LIPËS DHE I BËN TWERK/ Ja si reagoi ai (VIDEO)

BEBE REXHA “ÇMEND” VËLLAIN E DUA LIPËS DHE I BËN TWERK/ Ja si reagoi ai (VIDEO)

Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve në MTV EMA, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë bërë bashkë për të kaluar një mbrëmje fantastike. Dy shqiptaret kanë kaluar natën zgjuar nën shoqërinë e disa miqve dhe muzikës. Bebe ka publikuar një video ditën e sotme ku shfaqet me Duan, familjarët e saj dhe miq të tjerë ndërkohë që kërcejnë popullorshe këngën “MIA” të Bad Bunny dhe Drake. Mirëpo festa e tyre nuk ka mbaruar me kaq, pasi Bebe ka kërcyer një ndër kërcimet më të mira që di të bëjë, pikërisht tëerk dhe këtë e bëri para vëllait të Duas, Gjin Lipës. Siç duket në këtë video, Gjini vihet pak në siklet dhe Dua e lëviz kamerën.