SHPAT KASAPI NDRYSHON “LOOK”/ Ja si duket këngëtari (FOTO) – AlpeGossip
SHPAT KASAPI NDRYSHON “LOOK”/ Ja si duket këngëtari (FOTO)

SHPAT KASAPI NDRYSHON “LOOK”/ Ja si duket këngëtari (FOTO)

Shpat Kasapi është një nga ata artistë, i cili përpos karrierës është komentuar shumë edhe për ‘look-un’ e tij. Këngëtari është përpjekur që gjithmonë ët qëndrojë në koherencë me trendet e fundit si në flokë ashtu edhe në veshje. Prej disa kohësh ishim mësuar ta shihnim me balluke të gjatë të mbajtur lart, por tani ai ka vendosur të bëjë një ndryshim të papritur. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ai ka treguar se i ka shkurtuar flokët dhe nga komentet e fansave duket se ky ndryshim ju ka pëlqyer shumë.
Kujtojmë se projekti më i fundit muzikor i këngëtarit është, “Aroma e saj”, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.