IKËN FLOKËT E GJATË/ Bashkimi i ‘Përputhen’ bën ndryshimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
IKËN FLOKËT E GJATË/ Bashkimi i ‘Përputhen’ bën ndryshimin drastik (FOTO)

IKËN FLOKËT E GJATË/ Bashkimi i ‘Përputhen’ bën ndryshimin drastik (FOTO)

Bashkim Saiti ishte njëri ndër konkurrentët më të komentuar në sezonin e fundit të ‘Përputhen’. Ai vazhdon të mbetet mjaft i përfolur dhe tani që programi ka mbaruar.

Ikën flokët e gjatë, Bashkimi i 'Përputhen'

Bashkimi është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë të gjithë vëmendjen. Ish-konkurrenti ka bërë një ndryshim drastik në look duke iu thënë “lamtumirë” flokëve të gjatë.

Ikën flokët e gjatë, Bashkimi i 'Përputhen'

Ai ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me flokë të shkurtër, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim

Ikën flokët e gjatë, Bashkimi i 'Përputhen'

Ikën flokët e gjatë, Bashkimi i 'Përputhen'