ME BIKINI TË KUQE FLAKË/ Ja sa seksi duket Kejvina me këtë pozë në jaht – AlpeGossip
ME BIKINI TË KUQE FLAKË/ Ja sa seksi duket Kejvina me këtë pozë në jaht

ME BIKINI TË KUQE FLAKË/ Ja sa seksi duket Kejvina me këtë pozë në jaht

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të ndjekurat në rrjete socilae si dhe ndër më të komentuarat përsa i përket showbizit shqiptar.

Ish velina e “Xing”, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku në çdo foto që publikon tërheq vëmendjen e mediave.

Së fundmi, Kjevina ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit e cila shfaqet në një jaht me bikini të kuqe ku tregon linjat e saj fizike të cilat janë perfekte.

Ajo ka marrë mjaft pëlqime dhe komente të ndryshme të cilat janë pozitive.

Image