Pas lajmit për bebe, Armina Mevlani na tregon të brendshmet (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmit për bebe, Armina Mevlani na tregon të brendshmet (FOTO)

Pas lajmit për bebe, Armina Mevlani na tregon të brendshmet (FOTO)

Blogerja dhe e fejuara e Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani është gjithmonë shumë aktive në rrjëtin social Instagram.

Përpos tendencave të fundit, lajmeve dhe fotove e videove nga pasarelat botërore, bukuroshja rekomandon edhe femrat e tjera lidhur me produktet dhe veshjet që duhet të përdorin. Këtë herë në profilin e saj Armina ka postuar një palë recipeta, të cilat duket se janë të preferuarat e saj.

Tashmë ajo është një ikonë mode, dhe një një të tille pa dyshim që i duhen kopjuar edhe të brendshmet.