“MOS PRANONI ÇOKOLLATA NGA NJERËZIT E PANJOHUR”/ Ronela Hajati jep një mesazh e shfaqur ndryshe nga ç’e kemi parë (VIDEO) – AlpeGossip
“MOS PRANONI ÇOKOLLATA NGA NJERËZIT E PANJOHUR”/ Ronela Hajati jep një mesazh e shfaqur ndryshe nga ç’e kemi parë (VIDEO)

“MOS PRANONI ÇOKOLLATA NGA NJERËZIT E PANJOHUR”/ Ronela Hajati jep një mesazh e shfaqur ndryshe nga ç’e kemi parë (VIDEO)

Dita e sotme mesa duket e ka gjetur Ronelën si një fëmijë të vogël që pëlqen shumë ëmbëlsirat.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një video ku me filtrin e Snap-it shfaqet si një vogëlushe e vërtetë të cilës po i ofron “xhaxhi” një çokollatë. “Mos pranoni çokollata nga njerëzit e panjohur” shkuan ajo, duke dhënë kështu një mesazh aq sa qesharak aq edhe të drejtë.

Ronela ndan shpesh pamje gazmore dhe na bën të gjithëve të qeshim me natyrën e saj humoristike.

View this post on Instagram

Mos pranoni cokollata nga njerzit e panjohur 😌

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on