NGJYRA KAFE DO ZËVENDËSOJË TË ZEZËN/ Ja si mund ta bëni këtë TREND të përshtatet me stilin tuaj (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA KAFE DO ZËVENDËSOJË TË ZEZËN/ Ja si mund ta bëni këtë TREND të përshtatet me stilin tuaj (FOTO)

NGJYRA KAFE DO ZËVENDËSOJË TË ZEZËN/ Ja si mund ta bëni këtë TREND të përshtatet me stilin tuaj (FOTO)

Këtë sezon dizajnerët na kanë bërë ti përshtatemi trendeve nga më të “çuditëshmit” dhe kësaj here ngjyra e zezë zëvendësohet me atë kafe.

“Brown is the new black”, këtë shprehje të njohur të gjuhës angleze duhet ta keni dëgjuar dhe mesa duket kjo është fjala e fundit e stilistëve.

Nëpërmjet kombinimeve të mëposhtëme të sjella nga AlpeNews.al, ku ngjyra kafe përshatet shumë lehtë me gjithë të tjerat, do t’ju thjeshtësohet puna e do të dukeni më trendi: