13 vite martesë/ Julian Deda i bën dedikimin emocionues bashkëshortes së tij (FOTO) – AlpeGossip
13 vite martesë/  Julian Deda i bën dedikimin emocionues bashkëshortes së tij (FOTO)

13 vite martesë/ Julian Deda i bën dedikimin emocionues bashkëshortes së tij (FOTO)

Ditën e djeshme aktori i humorit Julian Deda ka festuar 13 vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, Armanda. Ashtu si çdo vit tjetër edhe këtë herë Juli nuk mund ta kalonte këtë ditë pa bërë një dedikim romantik për partneren. Ai ka publikua në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet mjaft i lumtur krahas saj ku shkruan:

“Edhe hëna donte të ishte pjesë. Të dua shumë”,- shkruan Juli.

Nga dashuria shumëvjeçare, Juli dhe Armanda kanë sjellë në jetë dy fëmijë të quajtur, Reina dhe Mateo.