POZON ME RROBA BANJO/ Linda Rei sapo i vuri flakën rrjetit dhe i çmendi të gjithë (VIDEO) – AlpeGossip
POZON ME RROBA BANJO/ Linda Rei sapo i vuri flakën rrjetit dhe i çmendi të gjithë (VIDEO)

POZON ME RROBA BANJO/ Linda Rei sapo i vuri flakën rrjetit dhe i çmendi të gjithë (VIDEO)

Linda Rei prej disa muaj ajop është larguar nga qendra e vëmendjes por personazhi që gjithnjë ka bërë bujë është rikthyer.

Linda sapo ka filluar pushimet dhe nuk ka nguruar të publikoj foto , video të cilat janë duke çmendur rrjetin duke bërë që të gjithë ndjekësit  ti bëjnë komplimente.

Ajo  ka pozuar e veshur me rroba banjo rozë dhe me flokët e lagur prandaj  mund ta kosiderojm si një ndër fotot më “hot” që po na shohin sytë.

Linda ka postuar gjithashtu  edhe një video ku gjithashtu shfaqet me rroba banjo duke pozuar për realizimin e fotove të fundit.

View this post on Instagram

#blingbling #oro

A post shared by Linda Rei (@badgirlrei) on